Masz pytania lub sugestie odnośnie zakupów w sklepie internetowym?

Napisz do nas
Dane teleadresowe
PUNKT ODBIORU ZAMÓWIEŃ
 
MSANIT Maciej Nawrot
 
ul. Kaczeńcowa 47
60-175 Poznań
woj. wielkopolskie
 
tel.: 792840613
e-mail: sklep@msanit.pl
Opcje przeglądania

Jak w prosty sposób nadać kuchni nieco stylu? Wystarczy klasyczne, chromowane krany zamienić na prezentowane w naszej ofercie modele granitowe. Biała, piaskowa lub czarna bateria kuchenna z pewnością będzie przykuwającym wzrok elementem. Nasze propozycje charakteryzują się unikatowym i ciekawym wyglądem, jednak pod względem wytrzymałości i funkcjonalności również nie ustępują tradycyjnym rozwiązaniom.

Podczas przygotowywania posiłków lub zmywania armaturę bardzo łatwo można zarysować lub uszkodzić. Granitowe baterie kuchenne cechuje duża odporność mechaniczna, dlatego nawet intensywne użytkowanie czy przypadkowe uderzenia nie spowodują utraty walorów estetycznych. Wartą podkreślenia zaletą jest również łatwe czyszczenie, co w przypadku zlewu kuchennego będzie miało kluczowe znaczenie.

Baterie z granitu, które znalazły się w ofercie naszego sklepu, zostały wyprodukowane przez firmy o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Dla wszystkich osób ceniących sobie wysoka jakość będą one idealnym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl