Masz pytania lub sugestie odnośnie zakupów w sklepie internetowym?

Napisz do nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dane teleadresowe
MSANIT Maciej Nawrot
 
ul. Frezjowa 15
60-175 Poznań
woj. wielkopolskie
 
tel.: 792840613
e-mail: sklep@msanit.pl

Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

MSANIT Maciej Nawrot

obowiązujący od dnia 01.11.2018 r.

 

 

 1. Msanit.pl prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane poprzez odpowiedni formularz na stronie internetowej sklepu msanit.pl,  drogą mailową, telefoniczną oraz w siedzibie firmy.
 2. Właścicielem sklepu internetowego jest MSANIT Maciej Nawrot, ul. Frezjowa 15, 60-175 Poznań NIP 779-217-36-41 REGON 300666416.
 3. W celu dokonania rejestracji w msanit.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez podanie następujących danych: adresu e-mail oraz hasła. Na  adres e-mail  Klienta umieszczony w formularzu rejestracyjnym zostanie wysłana wiadomość wskazująca sposób potwierdzenia rejestracji oraz inne wymagane prawem informacje.
 4. Zawieranie Umów bez uprzedniej rejestracji w msanit.pl jest możliwe, z zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu, po spełnieniu łącznie następujących warunków:
  • prawidłowym wypełnieniu elektronicznego formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej msanit.pl poprzez podanie następujących danych: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres dostawy.
  • akceptacji niniejszego Regulaminu.
 5. Wszystkie produkty dostępne w msanit.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 6. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych msanit.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiana jest faktura lub paragon.
 7. W przypadku zamówienia składanego w sklepie msanit.pl Klient dokonuje zakupu poprzez użycie przycisku „Zamawiam".
 8. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w sklepie msanit.pl towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu, z wyjątkiem gdy płatność następuje przy odbiorze.
 9. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firm kurierskich. Istnieje możliwość odbioru osobistego produktów w Punkcie Odbioru Osobistego prowadzonym przez msanit.pl.
 10. Kupujący ponosi koszty wybranego sposobu dostawy określone w Cenniku Transportu wskazanym w msanit.pl w zakładce „Koszty dostawy”.
 11. Możliwe są następujące formy płatności.

  a) Płatność przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi lub w kasie podczas odbioru zamówień w punkcie odbioru osobistego,

  b)  Przelewem na konto – wówczas Sklep rezerwuje towar w magazynie i wysyła go na adres wskazany przez   Klienta po zaksięgowaniu wpłaty  na rachunku bankowym wskazanym w tym celu na stronie internetowej Sklepu bądź w emailu do Klienta,

  c) Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
       
  Płatności online przelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z   iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium - Płatności Internetowe

  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A.

  Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego uprzywilejowanego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący zgodzi się na inne rozwiązanie, w każdym przypadku Kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.


  Więcej o formach płatności za zamówienie znajduje się w zakładce „Formy płatności”
 12. Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości. tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów lub realizowane etapami - poszczególne przesyłki, mogą zostać wysłane w różnym terminie o czym Klient informowany jest za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany, wówczas msanit.pl kontaktuje się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.
 13. W przypadku odbioru osobistego, przesyłki są dostarczane do Punktu Odbioru Osobistego.                    O możliwości odebrania zamówionego produktu msanit.pl informuje za pośrednictwem poczty elektronicznej.  
 14. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas i warunki gwarancji każdego produktu widnieją w jego opisie na stronach msanit.pl.  Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady towaru.                          
 15. Msanit.pl odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Reklamację można złożyć w formie elektronicznej, pod adresem sklep@msanit.pl, za pomocą formularza kontaktowego, lub w formie pisemnej wysyłać na adres siedziby firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać:
  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Klienta,
  • datę zawarcia zamówienia,
  • numer zamówienia,
  • numer faktury,
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Klienta,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację,
 16. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji, msanit.pl zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 17. Msanit.pl rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej formie.
 18. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na adres e-mail podany w piśmie reklamacyjnym. W uzasadnionych przypadkach msanit.pl może wysłać odpowiedź na inny, wskazany przez składającego reklamację adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 19. W przypadku, gdy dostarczony produkt ma wady, Klient ma prawo, żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że msanit.pl niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez msanit.pl albo msanit.pl. nie wymieniła produktu na wolny od wad, ani wada nie została usunięta.
 20. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady. Msanit.pl jest zobowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Msanit.pl może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. 
 21. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, wszystkie koszty dostawy ponosi msanit.pl. 
 22. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Dz. U. z 2014 r. poz. 827). Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi kupujący.
 23. Informacje znajdujące się na stronach internetowych msanit.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach msanit.pl, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu.
   
 24. Msanit.pl może zmienić Regulamin i uruchomić nową wersję usług świadczonych w ramach msanit.pl. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez msanit.pl, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w msanit.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że zamówienia rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
 25. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.
 26. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez msanit.pl w ramach msanit.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl , w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 

Sprawdź najczęściej kupowane produkty:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl